Різноманітність смаків відповідає вподобанням домашніх улюбленців: апетитні курочка та індичка, запашний кролик, лосось, а ще комбіновані смаки курочки з томатами та форелі з зеленими бобами.
Завдяки технології приготування на грилі, ніжні м'ясні шматочки мають особливо апетитний вигляд і аромат, немов приготовані вдома. Таку смакоту коти готові їсти кожного дня на сніданок, обід та вечерю!
FELIX® Fantastic — смачний корм з ніжними рибними шматочками у соковитому желе. FELIX® Fantastic — смачний корм з ніжними рибними шматочками у соковитому желе. FELIX® Fantastic — смачний корм з ніжними м’ясними шматочками у соковитому желе. FELIX® Fantastic — смачний корм з ніжними м’ясними шматочками у соковитому желе. FELIX® Fantastic — смачний корм з ніжними м’ясними шматочками у соковитому желе. FELIX® Fantastic — смачний корм з ніжними м’ясними шматочками у соковитому желе. Felix® з тріскою  Felix® з ягням Felix® з яловичиною Felix® для кошенят, з куркою
FELIX® Sensations — смачний корм з ніжними рибними шматочками у соковитому желе. FELIX® Sensations — смачний корм з ніжними рибними шматочками у соковитому желе. FELIX® Sensations — смачний корм з ніжними рибними шматочками у соковитому желе. FELIX® Sensations — смачний корм з ніжними рибними шматочками у соковитому желе.

Скільки років вашому котику?


Якому Felix ® ви надаєте перевагу?